Türkiye’nin En Prestijli İç Giyim Markası KOM

KOM İç Giyim

 

1950 yılında Hasan Cansız tarafından kurulan Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş., üretim serüvenine Galatasaray’da küçük bir atölyede iç çamaşırı ile başladı. 1961 yılında Şişli-Bomonti’deki fabrika binasına geçen Kom, kendi kumaş ve dantelini üretmek için makine parkına yatırımlar yaptı. Aynı yıllarda “Manhattan International” ile ek bir lisans anlaşması yaparak erkek gömlek dikimine başladı.

1970’lerde Amerikan iç çamaşırı firması “Hollywood Vasserette” ile bir lisans anlaşması yapan Kom’un know-how’ı üretim hacmi büyüdü.

1978 yılında Kom, erkek gömlek üretimine son verip, bir Italyan ve Fransız mayo firmasının koleksiyonlarının özel bir anlaşma ile Türkiye için imal etmeye başladı. Böylece Kom, modaya uygun mayo konusunda ilk ve en büyük şirket oldu.

Kom’un 1980’li yıllarda da büyümesi sürdü. Boyama, apre ve baskı konusunda yatırıma gidilerek bu alanda PISA TEKSTIL VE BOYA FABRIKALARI A.Ş. kuruldu.PISA  TEKSTİL A.Ş boya ve terbiye hizmetleri yanı sıra kumaş pazarlama alanında da faliyet göstermektedir.

İç çamaşırı sektörünün ileri gelen markalarından biri olan KOM, bu sezonda da modanın yeni bir yöne doğru ilerlemesini sağlayan iç giyim tasarımlarına imzasını atmıştır. Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da KOM gecelik sabahlık takımları, sütyen ve külot takımları, pijama takımları, bikini ve mayo modelleri ile oldukça dikkat çekmektedir.

KOM Lohusa Gecelik Sabahlık Takımı

Lohusa kadınların uyku düzeni oldukça önemlidir. Geceleri rahat ve deliksiz bir uyku çekmeleri için, yatak ve nevresim takımlarının kalitesinin yanı sıra giydikleri uyku giyim ürünlerine de dikkat etmeleri gerekmektedir. Onların kendilerini daha huzurlu hissetmeleri ve harekelerinin kısıtlanmaması adına KOM markası onlara özel gecelik ve sabahlık takımları ile hem konforlarına hem de şıklıklarına hitap eden tasarımlar üretmektedir.

KOM Toparlayıcı (Minimizer) Sütyen Modelleri

Kom Dantelli Toparlayıcı Sütyen LillyBüyük göğüslü olmak her ne kadar güzel olsa da bazen başa bela olabiliyor. Büyük göğüs daha çabuk deforme oluyor ve daha kısa bir zaman içerisinde sarkmalar meydana gelebiliyor. Bu sebeple toparlayıcı sütyen kullanmak ve bu toparlayıcı sütyenin kalitesi oldukça önemli bir husustur.

Toparlayıcı sütyen göğüslerinizi tam anlamıyla kavramalı, bir beden daha ufak göstererek, sarkmaları engelleyici bariyerleri olmalıdır. KOM markası her kadının göğüs yapısına göre oldukça şık tasarımlarda toparlayıcı sütyen modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

KOM Erkek Pijama Takımları

Kom Erkek PijamaUyku ve yatak giyimine özen gösteren, konforun yanı sıra şıklığı tercih eden erkeklerin pek çoğu KOM markasından şaşmıyor.

Geniş renk ve çeşitliliğe sahip pijama takımlarını yalnızca erkekler değil aynı zamanda kadınlar da oldukça beğeniyor.

Hatta kadınlar için tasarlanan oldukça şık ve zarif görünüme sahip gecelik modelleri de en çok tercih edilenler arasında.

KOM saten pijama takımı modelleri, kadınların hem göz zevkine hem de stiline hitap ediyor.

 

KOM Şortlu Mayo Modelleri

Kom Şortlu Mayo

Yaz sezonlarında tatillerde artık moda haline gelen şortlu mayolar KOM ayrıcalığı ve kalitesi ile uygun fiyatlardan müşterilerine sunuluyor.

Rengarenk mayolar nefes alabilme ve kolayca kuruyabilme özellikleri ile özellikle kadınlara hitap ediyor.

Ayrıca taytlı mayo modelleriKOM ayrıcalığı ile yine her bedene ve yaşa çok yakışıyor.

 

KOM Erkek Deniz Şortu

Kom erkek deniz şortuBirbirinden şık ve modern çizgilere sahip olan erkek deniz şortları, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında.

KOM markası her erkeğin tarzına, stiline ve bedeninize göre şort kreasyonları ile yine dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Yalnızca erkekler için değil KOM bayan deniz şortu modelleri de erkekler gibi kadınlarında yaz aylarında çok daha rahat edebilmesi için bu sezon kreasyonların arasında yer alıyor.

Kom markasının yeni sezon ve indirimli ürünlerini 

Kom.com.tr ve Pijama.com.tr/kom web sitelerinden inceleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir