Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Modelleri

Pierre Cardin Gecelik

Üretmiş olduğu, kaliteli ve şık kadın gecelik modelleri ile tanınan Pierre Cardin, her yaş ve bedenden kadına hitap etmektedir.

Pierre Cardin - Pierre Cardin 4395 Gecelik String Takım
Pierre Cardin 4395 Gecelik String Takım

Zevk ve stil sahibi kadınların gözdesi olan marka, zengin ve geniş yelpazede ele aldığı modellerini tüketicisinin beğenisine sunuyor.

Pierre Cardin - Pierre Cardin 4370 Uzun Ä°kili Saten Takım (1) Zarif olduğu kadar rahat modelleri ile de tüm dikkatleri üzerine çeken marka, seçimi sizlere bırakıyor. Her kadının sahip olması gereken, dolabında yer vermesi gereken gecelik takımları set halinde ya da tek satılıyor.

Pierre Cardin - Pierre Cardin Dantelli İkili Saten Takım
Pierre Cardin Dantelli İkili Saten Takım

Bu denli kaliteli ve kullanışlı olmasına rağmen Pierre Cardin gecelik modelleri uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.

Pierre Cardin 4073 Babydoll String
Pierre Cardin 4073 Babydoll String

Severek giyeceğiniz gecelikler ve buna alternatif olarak sabahlık ve takımlar uzun yıllar yıpranmadan sizlere konfor vadediyor.

Saten Gecelik Sabahlık Takımları

Her gece giyebileceğiniz rahat kesim ve pamuklu kumaş geceliklerin yanında özel günler düşünülerek üretilmiş saten gecelik modelleri de kadınların çok daha güzel, göz alıcı ve çekici olmasını sağlıyor. Saten gecelik sabahlık takımları standartların çok daha üzerindeki bir kalitede üretiliyor.

Pierre Cardin 4074 Sabahlık
Pierre Cardin 4074 Sabahlık

Gecelik, sabahlık ve setler hediyelik olarak doğum günü, evlilik yıl dönümü, yeni yıl, anneler günü ve sevgililer günü gibi anlamlı ve çok özel günlerde alınabilecek bu ürünlerdir.

6'lı Pierre Cardin Saten Set 6660
6’lı Pierre Cardin Saten Set 6660

Pierre Cardin gecelik ürünleri kalitesi ve tarzı ile her zaman kadınlardan ve hatta ünlü modacılardan tam not almayı da başarmıştır. Pierre Cardin gecelik giymek size ayrı bir hava katacaktır. Zengin model ve çeşitliği ile size en çok hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pierre Cardin 4297 Transparan Sabahlık
Pierre Cardin 4297 Transparan Sabahlık

Evlenecek olan genç kızların da çeyizlerinde yer edinen gecelikler, uzun ya da kısa modelleri ile pamuklu, saten, ipekli ve dantel detaylarla tasarlanarak evliliğinizdeki özel geceleri muhteşem anılara dönüştürüyor.

Pierre Cardin - Pierre Cardin 4028 Leopar Sabahlık
Pierre Cardin 4028 Leopar Sabahlık

Desenli, çiçekli veya düz olarak kaliteli dikime sahip gecelikler uyurken sizi sarıyor ve tüm gece konforu elden bırakmamanızı da sağlıyor.

Her Yıl Pierre Cardin Modası

Her zaman dolabınızda yer alacak olan Pierre Cardin gecelikler, geniş koleksiyonu ile kadınların kendilerini daha güveli, sağlıklı, konforlu ve çekici hissetmesini sağlıyor.

Pierre Cardin - Pierre Cardin Saten Pijama Takım 1160

Özgüveni yüksek, etkileyici ve seksi görünmekten korkamayan kadınların ilk tercihi olan marka, eşsiz gecelik modellerini yer yıl yeniliyor. Özellikle saten ve dantelin buluştuğu şık ve farklı kesimlerde modeller, modanın renkleri ile harmanlanarak kadınları cezbediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir