Göğsü Büyük Gösteren Sütyen Modelleri

Push Up Dikişsiz Siyah SütyenGöğüslerin büyüklüğü kadınlar için önemlidir. Çünkü kadın olmanın en estetik özelliği göğüslerdir.

Pek çok kadın göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi fakat, bıçak altına yatıp ameliyat olmaktan ve daha çok ücretlerinden dolayı ameliyat olmak istemiyor.

Yine göğüsleri büyütmek adına yapılan egzersizler hem yorucu hem çok büyük zaman kaybı hem de hiçbir işe yaramıyor.

Çünkü kadın göğüslerinin içi yağ bezesidir ve yağ bezeleri egzersizlerle çoğalacak bir şey değildir. Bunlar dışında tek yol memeleri büyük gösteren sütyen seçimleri yapmaktır.

Bu sütyenler sayesinde bıçak altına yatmak, gereksiz onca para vermek, göğüslerinizde istemediğiniz izler görmek, herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda yeniden bıçak altına yatmak ya da sürekli olarak göğüslerinizi taşımak zorunda kalmazsınız.

Göğüsleri büyük gösteren sütyen modelleri genel olarak sünger ya da kauçuk desteklidir. Bunun yanı sıra jel desteği olan modellerde mevcuttur.

Duble Dolgulu Sütyen TakımDestekli sütyen tercih ederken, desteğin yalnızca alt kısmında değil tüm bölgelerinde olmasını tercih etmelisiniz.

Böylece göğüsleriniz çok daha şekilli ve dolgun bir görünüm kazanacaktır. Yine seçmiş olduğunuz sütyenin göğüslerinizi kaplaması gerekmektedir.

Aksi halde neredeyse düşecekmiş gibi bir hissin yanı sıra giymiş olduğunuz kıyafetlerden taşma, iz ve bol bir görünümü oluşur. O zaman herkes desteli bir sütyen giydiğinizi fark eder ve giymenin bir anlamı da kalmaz.

Bunun yanı sıra sırtınızı sıkıştırmayan bir sütyen modeli de tercih etmelisiniz. Aksi halde sütyen sırtınızdaki yağları sıkıştıracak ve istenmeyen bir görünüm oluşturacaktır.

Pek çok kadın göğüslerine tam oturan fakat sırt kısmını sıkmayan bir sütyen bulmakta zorlanır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda, almış olduğunuz sütyenin içerisinde bulunan ek kopçaları kullanabilirsiniz.

 

 

Push Up Straplez Sütyen 7030

Bu ek kopça yalnızca sütyenin kopçası hasar gördüğünde değiştirmek için değil, zaten var olan kopçaya ekleme yapılarak, sırt bölgesini daha geniş tutmak için de işe yaramaktadır.

Elinize bir iğne iplik alarak ek kopçayı, var olan kopçaya dikebilirsiniz.

Çift Destekli Sütyen

Pek çok destekli sütyen modelinde, destek yalnızca sütyenin altında bulunur.

Fakat çift destekli sütyen modelleri hem daha dolgulu hem de bu dolgu her tarafında bulunmaktadır.

Göğüslerinizi daha şekilli, dik ve büyük göstermektedir.

Çok küçük göğüslere sahip olan kadınlar genellikle bu sütyen modellerini tercih etmektedir.

2 Beden Büyük Gösteren Sütyen

Bu modellerin genel amacı, göğüslerin olduğundan daha büyük göstermek, konforlu olmasını ve dik görünmesini sağlamaktır.

2 beden büyük gösteren sütyen modelleri sünger destekli değil daha çok jel desteklidir.

2 Beden Büyük Gösteren Sütyen

Jel ise yıkama esnasında yıpranmaması için çıkarılabilir ve sütyenler makinede kolaylıkla yıkanabilir.

Bu özelliğinden dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Göğüs Büyüten Sütyen

Sonunda kadınların arzuları yerine getirildi. Göğüsleri büyüten sütyen modeli tasarlandı. Amerika Birleşik Devletleri’nde E Bra isimli bir marka göğüsleri büyütmeye yarayan bir sütyen modeli icat etti.

Sütyen göğüslerinize titreşim göndererek 7 ile 10 gün arasında bir süre sonunda göğüslerinizin büyümesini sağlıyor.

İlk olarak iki kişi tarafından denenen bu model bıçak altına yatmadan göğüslerinizi büyütme olanağı tanıyor.

Pembe Askılı Yarım Push Up Sütyen

Elektrikli olmasından dolayı kalp sağlığı açısından herhangi bir zarar teşkil ediyor mu henüz bilinmiyor ama günde 15 dakika bir hafta süre ile bu sütyeni giyen kadınlarda inanılmaz bir değişim olduğu gözler önüne seriliyor.

Sütyen piyasaya sürüldüğünden bu yana daha çok Avrupa ve Amerika’da denendi. Pek çok kadın tarafından olumlu sonuçlar aldı ve mucize sütyen olarak adını duyurdu.

Kadınlar herhangi bir şekilde canının yanmadığını ve sadece gıdıklanma hissi yarattığını dile getirdi. Sütyenin mucidi olan Milic, göğüs büyüten sütyenin kan dolaşımını hızlandırdığını ve bu sebeple büyüme olanağı sağladığını iddia etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir