Büyük Göğüs Sorunları – Büyük Göğüslülerin Sinirini Bozan 7 Şey

Büyük Göğüslü kadınlar, günlük hayatta memelerinin büyüklüğüyle ilgili bir çok problem yaşamaktadır. İşte, tamamen ilgili olacağınız büyük göğüs problemlerinin bir listesi.

 

 

Big Boob Problems

1. Göğüslerin Arasındaki Boşluk Hiç Bitmeyecek

Ne olursa olsun, istemediğiniz zamanlarda bile gösteriş yapmak için her zaman bir bölünme olacaktır. (Bazıları için bu durum bir nimet gibi gelebilir ama diğer büyük memelerim için bazen bir sorun gibi görünüyor)
Bazen T-Shirt bile gizlemeyecek

 

 

2. Regl Öncesi Hassasiyet

Regl döneminde göğüslerinize dokunduğunuzda bir çürük gibi geliyor, Bildiğim kadar bu his iyi bir his değil. Bazen İlaç yardımcı olsa da ilaç için kullandığınız büyük bir problem değil

 

.

3. Baş Belası Emniyet Kemeri

Büyük göğüslüler için emniyet kemeri takmak tam bir baş belasıdır.

 

 

4. Mutluluktan Atlayıp Zıplayamamak

Çoğu kişi mutlu olduğunda zıplayıp hoplamak ister ama büyük göğüslü olunca istenmeyen durumlar ortaya çıktığı için sevincini doyasıya yaşayamazsınız.

 

5. Çok Terleyen Göğüsler

Bu problem hemen hemen her kadını rahatsız etse de , büyük göğüslü kadınlar diğerleriyle kıyaslandığında daha sık ve yoğun olarak karşılaşıyor.

 

6. Omuzlarda Kalıcı İstenmeyen İzler

Sütyeniniz, göğüslerinizin yaptığı ağırlık ve baskı sonucu omuzlarınızda izler ve kızarıklıklar yapar bundan kurtulmanın ya da en aza indirmenin yolu doğru sütyen seçimi, doğru beden seçimi ve  kaliyeli sütyen kullanımıdır.

 

7. Çapraz Askılı Çantalar

Çanta kullanırken çapraz askıyla kullanmak çok sıkıcı olabilir. Emniyet kemerinde yaşadığınız benzer problemleri çantanızı çapraz astığında yaşarsınız.

Ve son olarak, büyük göğüsler sorunları hakkında düşünmeyin, siz özelsiniz – Çok küçük göğüsleri olan arkadaşlarınızı düşünün mutlu olun.

Göğüslerinizle barışın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir